EVRENSEL EĞİTİM

0212 509 85 62

İngilizce,Bilgisayar ve Muhasebe Kursu Merkez Mah.Reşitpaşa Cad. Kasapoğlu Sok. Çağdaş Apt. 1/ 2 Avcılar- İstanbul
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
EĞİTİMLERİMİZ
KAYIT FORMU
İLETİŞİM

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Muhasebe mesleğinin gerektirdiği yeterlikleri kazanan adaylar,  Muhasebe ve Finans departmanlarında; her sektördeki kurum/ kuruluşlarda genel muhasebe ve ön muhasebe işlemleri yapabilirler. Büyük küçük, tüm şirket ve işletmelerin muhasebe birimleri vb. yerlerde muhasebe personeli , muhasebe memuru, muhasebe elemanı pozisyonlarında çalışabilirler.

 

Bilgisayarlı muhasebe kursu eğitimindeki en önemli hususlardan bir tanesi de gösterilen muhasebe programlarının, iş piyasasında ağırlıklı olarak tercih edilen eta, logo, mikro,nebim paket programlarının olmasıdır. Bilgisayarlı muhasebe kursumuzda bu eta , logo, mikro ve nebim programlarının en geçerli versiyonları kullanılmaktadır. Bilgisayarlı muhasebe kursu eğitim içeriğimiz ön muhasebe kursu ve genel muhasebe kursu müfredatlarını kapsayacak şekilde düzenlenmiştir.

 

Alanında tam yetkinliğe sahip,, uzman eğitimci mali müşavirler tarafından verilen eğitimler sonunda bir işletmenin muhasebeyle ilgili her türlü talebini karşılayabilecek personeller yetişmektedir.

 

Eğitim Programında Yer Alan Konular Nelerdir ?

• Muhasebeye Giriş

• Ticari işletme Ve Tacir

• Muhasebede Kullanılan Belgeler

• Tek Düzen Hesap Planı

• Gelir Tablosunun ve Bilançonun Hazırlanması

• Personel İşlemleri

• Beyannameler

• Modül 1: ETA Ticari Muhasebe Paket Programı

• Modül 2: LOGO GO Plus Ticari Muhasebe Paket Programı

• Modül 3: MİKRO Ticari Muhasebe Paket Programı

Eğitim Gereçleri

Bilgisayarlı muhasebe eğitiminde, uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış, özel ders gereçleri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde eğitimle ilgili, kaynağından eğitim kitaplarımızdan yararlanılabilir.

 

Eğitim Süresi

Bilgisayarlı Muhasebe Kursumuz toplam 50 saatten oluşmaktadır. Muhasebe Kursu, hafta İçi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar olarak yapılır. Muhasebe Kursunda eğitimler 50 dakika ders, 10 dakika ara verilerek yapılır. Eğitmen projeye bağlı olarak blok ders yapmaktadır.

Eğitim Günleri ve Saatleri

Kampanyalı Fiyatlarımızı Öğrenmek için Arayınız!

Ücret Bilgisi: Toplam Ders Saati:
Size Dönüş Yapalım! KAMPANYALAR SERTİFİKALAR

Seçeceğiniz

ikinci eğitim

 %20 İndirimli

FIRSAT 1

Arkadaşını getirenlere

 %30 İndirim

FIRSAT 2

MEB

Sertifikası

Etütler de kardeşlere

 %10 İndirim

FIRSAT 3

FIRSAT 4

Kurum

Sertifikası

"Bizimle olduğunuz süre içerisinde profesyonel bir altyapıya sahip olarak seçtiğiniz kariyerde ilerlemeye devam edeceksiniz. Kariyer şans değil, seçimdir."

Avcılar Bilgisayar Kursu,Avcılar Bilgisayar İşletmenliği Kursu,Avcılar Office Eğitimi,Avcılar Meslek Kursu, Avcılar Muhasebe Kursu,Bilgisayarlı Muhasebe Kursu,Avcılar On Parmak Klavye Kursu,Avcılar Klavye Kursu,Avcılar İngilizce Kursu,Avcılar Etüt,Matematik,Fen Bilgisi

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

"Egitimde Evrensel Tercihiniz" 0212 509 85 62