EVRENSEL EĞİTİM

0212 509 85 62

İngilizce,Bilgisayar ve Muhasebe Kursu Merkez Mah.Reşitpaşa Cad. Kasapoğlu Sok. Çağdaş Apt. 1/ 2 Avcılar- İstanbul
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
EĞİTİMLERİMİZ
KAYIT FORMU
İLETİŞİM
DAHA FAZLASINI İSTE... Öğrenmenin Sınırı Yoktur. Yeni bilgiler edinmeyi bıraktığınızda yerinizde saymazsınız, geriye doğru gidersiniz. Eğitimde duraksamak yoktur. Zaman kaybetmeyin.
MESLEĞİNİZİ SEÇİN İstediğiniz işi yapma imkanına sahipsiniz! Pazartesi sabahları işkence olmaya başlamışsa, öğle aralarında daha çok oyalanmaya çalışıyorsanız ve akşam olduğunda 5 dk erken çıkmak için can atıyorsanız; YANLIŞ YERDESİNİZ demektir. Bütün ömrünüzü bu şekilde geçirmek zorunda değilsiniz. HAK ETTİĞİNİZ YERDE OLUN Başarının sırrı hayalindeki işi yapmak ve çok çalışmak. Dünyanın en zenginleri yaptıkları işlere tutkuyla bağlıdır. İşe en erken onlar gider ve işten en son onlar çıkar. İçsel motivasyona sahip olmadan hakkettiğiniz hayatı yaşayamazsınız. Bu motivasyonu sağlamanın tek bir yolu var o da sevdiğiniz işi yapmak.
BASARI TESADÜF DEĞİLDİR Mesleğinizi Seçin - Eğitime Başlayın - Dersleri Aksatmayın - Uygulamaları Tamamlayın - Yeni Bir Döneme Hazır Olun Doğru Zamanda Doğru Yerde Olmak Defalarca tecrübe edilmiş, işleyen bir sistem. Yüzlerce öğrenci yetiştirmiş, aktif eğitim kadrosu. Ödeme şeklinize göre değil, ihtiyacınıza göre hizmet.
Size Dönüş Yapalım! KAMPANYALAR SERTİFİKALAR

Seçeceğiniz

ikinci eğitim

 %20 İndirimli

FIRSAT 1

Arkadaşını getirenlere

 %30 İndirim

FIRSAT 2

MEB

Sertifikası

Etütler de kardeşlere

 %10 İndirim

FIRSAT 3

FIRSAT 4

Kurum

Sertifikası

"Bizimle olduğunuz süre içerisinde profesyonel bir altyapıya sahip olarak seçtiğiniz kariyerde ilerlemeye devam edeceksiniz. Kariyer şans değil, seçimdir."

Avcılar Bilgisayar Kursu,Avcılar Bilgisayar İşletmenliği Kursu,Avcılar Office Eğitimi,Avcılar Meslek Kursu, Avcılar Muhasebe Kursu,Bilgisayarlı Muhasebe Kursu,Avcılar On Parmak Klavye Kursu,Avcılar Klavye Kursu,Avcılar İngilizce Kursu,Avcılar Etüt,Matematik,Fen Bilgisi

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

"Egitimde Evrensel Tercihiniz" 0212 509 85 62